Xiaomi pozyskał dystrybutora hulajnóg

ŁO
opublikowano: 20-08-2019, 13:28

Spółka JBTS została trzecim dystrybutorem chińskiej firmy Xiaomi w Polsce. Zajmie się sprzedażą takich urządzeń, jak elektrycznej hulajnogi i inteligentne czujniki.

Xiaomi kojarzy się przede wszystkim ze smartfonami, dzięki którym młoda chińska firma stała się znana na całym świecie i szybko wskoczyła do czołówki największych producentów.  

Zobacz więcej

Hulajnogi Xiaomi

ARC

- Działalność JBTS dla Xiaomi obejmie sprzedaż wyselekcjnowanych produktów ekosystemowych oraz rozwój nowych kanałów sprzedaży. Ponadto firma będzie prowadziła autoryzowaną sprzedaż online w sklepie xiaomi365.pl i w strefie klienta na Allegro - czytamy w komunikacie Xiaomi.  

Co wchodzi w skład produktów ekosystemowych? Chińczycy wymieniają tutaj m.in. elektryczne hulajnogi, nineboty, smartwatche i inteligentne czujniki.

Xiaomi oferuje w Polsce już ponad 100 różnych urządzeń, ale to i tak niewiele w porównaniu z chińskim rynkiem, na którym dostępnych jest ponad 2000 produktów.  

Wrocławska spółka JBTS jest także polskim dystrybutorem chińskiej marki Tronsmart, która ma w swojej ofercie ładowarki, słuchawki i głośniki.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy