XTPL znalazł dystrybutora w Chinach

opublikowano: 16-04-2021, 08:09

XTPL podpisał umowę dystrybucyjną z chińską firmą Yi Xin Technology.

Yi Xin pełnić będzie rolę dystrybutora rozwiązań technologicznych XTPL na rynku chińskim. Firma odpowiedzialna będzie także za kwestie formalne wprowadzenia produktów XTPL na rynek chiński w tym m.in. uzyskanie niezbędnych certyfikatów bezpieczeństwa i poświadczeń, które są wymagane w obrocie handlowym. Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy i w zależności od jej efektów, strony umowy podejmą decyzję o dalszej współpracy.

XTPL za pośrednictwem chińskiego dystrybutora zamierza w pierwszej kolejności wprowadzić na regionalny rynek drukarki do szybkiego prototypowania Delta Printing System oraz ofertę autorskich nanotuszy.

– Widzimy bardzo wyraźnie, jak dynamicznie rozwijają się na rynku chińskim branże i produkcja nowoczesnych wyświetlaczy, ekranów dotykowych, mikroelektroniki oraz zaawansowanych płytek PCB. W tych branżach technologia XTPL ma do odegrania istotną rolę. Nawiązaliśmy kontakt z Yi Xin Technology, którzy zainteresowali się naszą unikalną technologią i naszą działalnością. Przedstawili nam listę pierwszych projektów, w których widzą możliwość wykorzystania naszej technologii u swoich partnerów w Chinach. Rozpoczęliśmy analizę tych propozycji, by wybrać te, które będą do nas najlepiej dopasowane i pozwolą na efektywne wprowadzenie technologii w kolejne etapy komercjalizacji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca możliwie szybko przyniesie oczekiwane dla obu jej stron owoce. Na pewno ważnym aspektem tej relacji będzie także fakt, że po stronie dystrybutora pozostają także kwestie formalne wprowadzenia naszych produktów na tamtejszy rynek m.in. uzyskanie niezbędnych certyfikatów bezpieczeństwa i poświadczeń, które są wymagane w obrocie handlowym – mówi Filip Granek, prezes XTPL.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane