Y-RADIO sprzedało za złotówkę 49 proc. udziałów FM RADIO JAZZ

(Marek Druś)
opublikowano: 31-05-2005, 18:47

Y-RADIO sprzedało 49 proc. udziałów w FM RADIO JAZZ, poinformował zarząd FON. Nowy inwestor, który nabył je za symboliczną złotówkę, zobowiązał się w ciągu 18 miesięcy zbilansować pozycje zobowiązań i należności spółki.

Y-RADIO sprzedało 49 proc. udziałów w FM RADIO JAZZ, poinformował zarząd FON. Nowy inwestor, który nabył je za symboliczną złotówkę, zobowiązał się w ciągu 18 miesięcy zbilansować pozycje zobowiązań i należności spółki.

Kontrolowana przez FON częstochowska spółka Y-RADIO sprzedała Ewie Wolskiej 10.535 udziałów o wartości nominalnej 100,00 zł każdy w spółce FM RADIO JAZZ z siedzibą w Warszawie. Po transakcji Y-RADIO posiada 10.864 udziałów w FM RADIO JAZZ, stanowiących 50,53 proc. kapitału zakładowego spółki i dających taki sam odsetek głosów na walnym zgromadzeniu jej udziałowców. FON informuje, że w przypadku nie dotrzymania zobowiązań przez nowego udziałowca FM RADIO JAZZ, Y-RADIO będzie miało możliwość odkupienia sprzedanych udziałów po cenie sprzedaży, tj. za 1 zł.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane