Z audytem za pan brat

SACH
opublikowano: 23-05-2012, 00:00

Czym jest audyt innowacji i co oznacza dla firmy, wyjaśnią przedsiębiorcom eksperci podczas cyklu bezpłatnych spotkań.

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” i Poznański Park Naukowo- -Technologiczny zapraszają przedsiębiorców do udziału w spotkaniach poświęconych audytom rozwiązań innowacyjnych. Zajęcia pod tytułem „Analiza poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w przedsiębiorstwach” będą odbywały się 25 maja w Katowicach (siedziba Regionalnej Izby Gospodarczej), 12 czerwca w Krakowie (Hotel Kossak) i 20 czerwca w Rzeszowie (Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy). Eksperci powiedzą podczas spotkań m.in., czym jest audyt innowacji, jak się go przeprowadza i co oznacza jego wynik dla firmy. Dodatkowo w ramach zajęć obędzie się warsztat pt. „Innowacyjne modele biznesowe — prawda czy fikcja?”. Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in., jaka jest zdolność ich firm do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, oraz poznają rozwiązania pozwalające wzmocnić kreatywność pracowników i zwiększyć ich zaangażowanie w pracę. Będzie też okazja do wymiany doświadczeń na temat innowacyjności z ekspertami i innymi przedsiębiorcami. Dzięki współfinansowaniu z funduszy unijnych spotkania są bezpłatne. Wszyscy uczestnicy otrzymają na koniec zajęć certyfikaty udziału.

WIĘCEJ INFORMACJI

Osoby zainteresowane spotkaniami są proszone o zgłoszenie udziału na adres: magdalena.hamrol@f5.pl lub faksem, nr: +48 61 85-30-295. Informacje o spotkaniach można uzyskać pod nr tel.: +48 61 85-66-959 lub 85-66-984 oraz na stronie www.audytinnowacji.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu