Z drugiej strony

jaz
opublikowano: 26-06-2006, 00:00

CZWARTEK, 22 czerwca, godz. 17.06

Nasz portal pb.pl tuż po zamknięciu rynków finansowych pierwszy podaje informacje o spodziewanej dymisji wicepremier i minister finansów Zyty Gilowskiej. Przypominamy, że przedtem pogłoski o złożeniu przez nią dymisji pojawiły się 9 czerwca. Gilowska przyznała, że składała wniosek o dymisję już 7 czerwca.

CZWARTEK, 22 czerwca, godz. 17.27

Rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz zdementował nasze doniesienia o dymisji wicepremier i minister finansów Zyty Gilowskiej. — Nie ma mowy o dymisji pani premier, nic mi nie wiadomo o tym, żeby miała się podać do dymisji — powiedział w rozmowie z Agencją Reutera Ciesiołkiewicz. Także Marek Hajbos, doradca minister finansów, zdecydowanie zaprzeczył pogłoskom o dymisji Zyty Gilowskiej.

PIĄTEK, 23 czerwca, godz. 13.25

Premier Kazimierz Marcinkiewicz na konferencji prasowej informuje o przyjęciu dymisji wicepremier i minister finansów Zyty Gilowskiej i wyznaczeniu na jej miejsce swojego doradcy Pawła Wojciechowskiego. W sobotę prezydent oficjalnie wręczył nominację następcy Gilowskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane