Z radością informujemy, że do grona partnerów firmy Kochański Zięba i Partnerzy dołączyli:

  • Materiał partnera
opublikowano: 08-03-2018, 09:45
aktualizacja: 08-03-2018, 09:53

Ida Komorowska-Moj
Radca prawny, Partner, Szef Praktyki Fuzji i Przejęć

Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym oraz prawie rynków kapitałowych. Posiada szerokie doświadczenie w obsłudze fuzji i przejęć oraz innych, często innowacyjnych transakcji oraz projektów na rynku polskim i międzynarodowym. Uczestniczy w przygotowywaniu i komentowaniu projektów aktów prawnych dla sektora rynków kapitałowych. Zajmuje się obsługą korporacyjną organów spółek publicznych, doradza w zagadnieniach związanych z zarządzaniem informacjami poufnymi. Doradzała przy wielu ofertach publicznych zarówno spółek krajowych, jak i zagranicznych.

Adam Kościółek
Radca prawny, Partner, Grupa Praktyk Transakcyjnych

Założyciel kancelarii Kurek, Kościółek, Wójcik w Krakowie. Specjalizuje się w obsłudze spółek publicznych, obsłudze procesu organizowania finansowania przedsięwzięć, fuzjach i przejęciach spółek, budowaniu struktur zagranicznych, arbitrażach gospodarczych (w Polsce i za granicą) a także skomplikowanych sporach korporacyjnych z naciskiem na obronę przed próbami wrogich przejęć. Biegle porusza się w problematyce prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Gabriel Olearnik,
LL.M. Partner, Szef Praktyki Private Equity

Gabriel Olearnik posiada uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika w Anglii (Solicitor). Jego praktyka zawodowa obejmuje szeroki zakres zagadnień handlowych, organizacyjnych i finansowych związanych z pozyskiwaniem funduszy, przejęciami, przedsięwzięciami typu joint venture, transakcjami zbycia oraz zawieraniem umów. Świadczy także usługi doradcze dla osób fizycznych w zakresie praw i obowiązków wynikających z tych transakcji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu