Zabezpiecz swój wynalazek

ANB
opublikowano: 11-06-2012, 00:00

WYDARZENIE

13 czerwca przedsiębiorcy z Poznania i okolic będą mogli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym organizowanym pod hasłem „Bezpłatna usługa dla MSP w zakresie ochrony własności przemysłowej”. Organizacją zajmują się Polska Izba Gospodarcza

Eksporterów, Importerów i Kooperacji, Laboratorium Innowacji i Fundacja Centrum Innowacji FIRE. Przedsiębiorcom zostaną zaprezentowane m.in. możliwości finansowania projektów z dostępnych programów pomocowych, w tym nowego programu PARP: Wsparcie na wdrożenie wynalazku w działalności gospodarczej. Pojawią się także informacje dotyczące projektu „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”, w ramach którego przedsiębiorcy mogą liczyć na bezpłatne usługi informacyjne i usługi doradcze (w 90 proc. finansowane z pieniędzy UE). Szczegóły na www.pcc.org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu