Zachowaj równowagę

Barbara Warpechowska
10-09-2015, 22:00

W ArcelorMittal Poland po raz kolejny obchodzono dzień równowagi między życiem zawodowym a osobistym.

Zespół szkoleń przygotował zajęcia, kursy i warsztaty dla pracowników. Miały im pomóc w przećwiczeniu technik relaksacji, zniwelowaniu stresu i nauczeniu się godzenia życia prywatnego i zawodowego. Uczestniczyło w nich ponad 120 pracowników.

W PLENERZE:
Zobacz więcej

W PLENERZE:

Uczestnicy warsztatu antystresowego ćwiczyli m.in. oddech przeponowy i trening autogenny Schultza, czyli system ćwiczeń nawiązujących do metod stosowanych w jodze i medytacji zen, ale bez ich mistyczno-religijnego aspektu. ARC

Powodzeniem cieszył się masaż biurowy, czyli kwadrans odpoczynku dla kręgosłupa, wykonywany przez fizjoterapeutę oraz „reset umysłowy” — szkolenie ze sztuki niemyślenia (według psychologów każdy potrzebuje chwil wyciszenia i odpoczynku dla umysłu).

Można też było poznać swoje mocne i słabe strony podczas godzinnej indywidualnej sesji z coachem. Aby pomóc pracownikom odciąć się od napięcia dnia codziennego, zorganizowano również warsztat antystresowy w plenerze — w zielonej, rekreacyjnej części Dąbrowy Górniczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ekologia / Zachowaj równowagę