Załóż firmę i szkol się za unijną kasę

SACH
opublikowano: 23-05-2014, 00:00

Jak dostać unijne fundusze na założenie swojego biznesu? Co zrobić, aby wziąć udział w szkoleniach dofinansowanych z Brukseli?

Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas bezpłatnego spotkania, które odbędzie się 28 maja w Kędzierzynie-Koźlu. Jest ono przeznaczone dla osób pozostających bez zatrudnienia. Wydarzenie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu. Podczas spotkania eksperci powiedzą m.in. o dotacjach, pożyczkach i doradztwie oferowanym osobom planującym założenie firmy lub już ją prowadzącym. Będzie mowa o tym, jak podwyższyć kwalifikacje zawodowe podczas kursów dotowanych przez UE. Uczestnicy dowiedzą się także, jak tego typu pomoc dla nowych firm wygląda w Niemczech. Rejestrację zgłoszeń na spotkanie prowadzi Joanna Mączko z OCRG, tel.: +77 40-33-649, j.maczko@ ocrg.opolskie.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu