Zamek potrzebuje transformatora

KA
opublikowano: 30-11-2011, 00:00

Złap kontrakt

Muzeum Zamkowe w Malborku szuka firmy, która przebuduje stację transformatorową T-5021 oraz układ zasilania w energię elektryczną muzeum. O zlecenie mogą się starać firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonały przynajmniej dwa zlecenia związane z budową linii kablowych i urządzeń rozdzielczych o wartości minimum 250 tys. zł brutto oraz dysponują polisą OC o wartości 50 tys. zł. Przystępując do przetargu, trzeba wnieść 6 tys. zł wadium. Za najniższą cenę będzie można zdobyć 60 proc. punktów decydujących o wyborze wykonawcy. Po 20 proc. będzie zależne od długości gwarancji i szybkości wykonania prac. Zamawiający zakłada, że nie mogą one jednak trwać dłużej niż 60 dni od momentu podpisania kontraktu. Wybrany wykonawca będzie musiał dokonać zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. ceny ofertowej. Na terenie muzeum jego pracownicy będą też musieli nosić jednolite ubrania robocze z logo firmy.

WAŻNA DATA

12.12

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Ich jawne otwarcie nastąpi kwadrans później.

Kontakt:

Krzysztof Paluch (przedmiot zamówienia) tel.: 55-647 27 11 lub 602-250 839 Barbara Mizgała (sprawy proceduralne) tel.: 55-647 09 89

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Zamek potrzebuje transformatora