Zamówienia na 5,4 mln biletów na piłkarskie mistrzostwa świata w 2006 r.

Polska Agencja Prasowa SA
29-03-2005, 15:39

Prawie pięć i pół miliona biletów na przyszłoroczne piłkarskie mistrzostwa świata w Niemczech zamówilikibice przez internet. W czwartek w północy kończy się pierwszy etap sprzedaży biletów.

Prawie pięć i pół miliona biletów na przyszłoroczne piłkarskie mistrzostwa świata w Niemczech zamówilikibice przez internet. W czwartek w północy kończy się pierwszy etap sprzedaży biletów.

    Do tej pory złożono przez internet 685 tys. zamówień na 5,4 mln biletów. 90% tych zamówień pochodzi z Europy, z czego 85% z Niemiec. W rozpoczętej 1 lutego pierwszej fazie sprzedaży wystawiono 812 tys. biletów.

    Z powodu ogromnego zainteresowania kibiców komitet organizacyjny mistrzostw został zmuszony do przeprowadzenia losowania biletów pomiędzy chętnymi. Zasady zostaną podane 1 kwietnia, a samo losowanie odbędzie się dwa tygodnie później.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Zamówienia na 5,4 mln biletów na piłkarskie mistrzostwa świata w 2006 r.