Zapanować nad lawiną danych

PK
opublikowano: 21-03-2017, 22:00

29 marca w Warszawie odbędzie się konferencja „Nowości i trendy w rozwoju narzędzi Big Data”, podczas której eksperci branżowi opowiedzą m.in., jak zapanować nad lawinowym przyrostem danych, w jaki sposób w pełni wykorzystać ich potencjał, a także jakie metody należy wdrażać, aby poprawić ich jakość.

 Ponadto uczestnicy dowiedzą się m.in., co oznacza workflow i jakie może mieć zastosowanie w organizacji oraz jakie są aspekty prawne w obszarze ochrony informacji i dokumentów. Wydarzenie kierowane jest do osób, które są odpowiedzialne za dobór technologii oraz systemów informatycznych, podejmowanie strategicznych decyzji wewnątrz organizacji, rozwój i organizację przedsiębiorstwa czy zakup i wdrażanie systemów do zarządzania firmą. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak aby wziąć w niej udział, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie bigdatasummit.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PK

Polecane