Zapasy hurtowników w USA w lutym wzrosły o 0,8 proc.

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-04-2006, 16:14

Zapasy amerykańskich hurtowników wzrosły w lutym o 0,8 proc., w ujęciu miesiąc do miesiąca, po wzroście w styczniu o 0,2 proc. - poinformował w piątek Departament Handlu. Analitycy spodziewali się wzrostu zapasów w lutym w ujęciu miesięcznym o 0,5 proc.

Zapasy amerykańskich hurtowników wzrosły w lutym o 0,8 proc., w ujęciu miesiąc do miesiąca, po wzroście w styczniu o 0,2 proc. - poinformował w piątek Departament Handlu. Analitycy spodziewali się wzrostu zapasów w lutym w ujęciu miesięcznym o 0,5 proc.

Rok do roku zapasy wzrosły o 6,2 proc.

Sprzedaż przez dystrybutorów nie zmieniała się w lutym licząc w skali miesiąca, po wzroście poprzednio o 0,7 proc. - podał Departament. W ujęciu rok do roku sprzedaż wzrosła w lutym o 9,2 proc.

Zapasy hurtowników to 25 proc. wszystkich zapasów w biznesie. Pozostała część to zapasy amerykańskich detalistów i fabryk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

PO

Puls Biznesu

Inne / Zapasy hurtowników w USA w lutym wzrosły o 0,8 proc.