Legia Warszawa – Spartak Moskwa: pucharowe emocje w ekskluzywnej strefie VIP

Artykuł sponsorowany © Legia Warszawa S.A.
opublikowano: 22-11-2021, 10:37
aktualizacja: 24-11-2021, 18:17

W ramach ostatniej, szóstej kolejki grupy E Ligi Europy UEFA Legia Warszawa 9 grudnia (czwartek) o 18:45 podejmie Spartaka Moskwa. To spotkanie udzieli definitywnej odpowiedzi na pytanie o najbliższą przyszłość Mistrza Polski w europejskich pucharach. W ekskluzywnym Klubie Biznesowym Legii Warszawa goście VIP będą przeżywać wydarzenia na boisku w przestrzeni o podwyższonym standardzie i najwyższej jakości obsługi.

Legia Warszawa w sezonie 2021/22 ponownie gości na swoim stadionie czołowe kluby. Grupa ze Spartakiem Moskwa, SSC Napoli i Leicester City w opinii ekspertów jest najbardziej wymagającą, ale i najbardziej atrakcyjną w tegorocznej edycji Ligi Europy. Na Łazienkowskiej 3 pojawiło się wiele gwiazd światowego futbolu, a wyczekiwany powrót na arenę międzynarodową przyciągnął komplet publiczności, tworzącej wspaniałą atmosferę. Czwartkowe wieczory z Ligą Europy wpisały się w rozrywkowo-biznesowy krajobraz Warszawy, a największy polski klub zwiększył rozpoznawalność w skali całego kontynentu.

Spotkanie ze Spartakiem Moskwa, bezpośrednim konkurentem w walce o awans do fazy pucharowej, dodatkowo mobilizuje kibiców, którzy od lat są uważani za jednych z najgłośniejszych i najbardziej efektownych w Europie. W elitarnym Klubie Biznesowym Legii Warszawa na Trybunie Zachodniej – miejscu o najwyższym komforcie oglądania meczów – przygotowano dla gości VIP specjalną ofertę biznesową, dzięki której można poczuć się częścią wyjątkowego widowiska.

STREFA SILVER oferuje miejsca na trybunie na skórzanych krzesełkach tuż nad strefą ławek rezerwowych (sektory 101-103 i 124-126) z dostępem do strefy cateringowej o ustawieniu koktajlowym w dwóch eleganckich salach wewnątrz Trybuny Zachodniej.

STREFA GOLD, ulokowana w centralnej części sektora biznesowego i symbolicznie oznaczona liczbą 100, mieści wyłącznie 152 miejsca nad strefą wyjścia zawodników na boisko. Komfortowe krzesełka o najwyższym standardzie oraz dedykowane miejsca siedzące przy stołach w luksusowej, przeszkolonej sali wewnątrz tworzą atmosferę ekskluzywności i nadają szczególny wymiar przeżywania meczu.

W obu lokalizacjach strefach na uczestników spotkania czeka bogate, tematyczne menu bufetowe od Belvedere Catering by Design: dania ciepłe i zimne, przekąski, napoje, stacja „Chłopskie jadło”, stacja live cooking i sushi. Efektowne hologramy w barwach rozgrywek i specjalna ścianka z okolicznościową grafiką, na której każdy gość będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie, podkreślą prestiż i rangę wydarzenia. W strefie VIP można spotkać wiele znanych osobistości ze świata sportu, kultury, polityki i biznesu.

Goście biznesowi w zależności od liczby pakietów mają również do dyspozycji karty parkingowe na terenie stadionu.

Pełna oferta biznesowa na mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa jest dostępna na stronie biznes.legia.com (kontakt: Magdalena Lipka, vip@legia.pl, tel. 513 111 673). Warto przeżyć ten elektryzująco zapowiadający się piłkarski wieczór w szczególnej atmosferze i dobrym towarzystwie. Do zobaczenia przy Łazienkowskiej!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane