Zapraszamy na kongres POWERPOL HEAT

DI
25-05-2011, 12:11

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza na Kongres POWERPOL HEAT poświęcony rynkowi ciepłowniczemu i kogeneracyjnemu. Temat przewodni: „Rok 2011: Perspektywy rozwoju polskiego rynku ciepła i energii”.

Rok 2011 jest dla polskich wytwórców i dystrybutorów energii i ciepła czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, rozwijającą się konkurencyjnością na rynku jak i z wdrażaniem rządowej „Polityki energetycznej Polski do 2030 r”. Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetyczno-ciepłowniczych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek ciepłowniczych i kogeneracyjnych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie strategii dla sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju w oparciu o alternatywne technologie. Do udziału w panelach zapraszamy wyłącznie kluczowe osoby z największych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych.

Kongres odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2011 r.

PROGRAM KONFERENCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Miejsce: Kazimierz Dolny n/Wisłą; Hotel Zajazd Piastowski
Organizator: Europejskie Centrum Biznesu
E-mail: info@ecb.biz.pl
Telefon: 81 747 65 10; 600  093 005
Strona www: powerpolheat.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Energetyka / Zapraszamy na kongres POWERPOL HEAT