Zaprezentuj się brazylijskim kontrahentom

Dominika Masajło
opublikowano: 26-06-2017, 22:00

Od 2 do 5 października w Sao Paulo odbędą się targi Futurecom 2017, podczas których zorganizowane zostanie polskie stoisko informacyjno-promocyjne dla firm z branży ICT.

Jego celem będzie promocja rodzimego sektora teleinformatyki wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm planujących wziąć udział w wydarzeniu jako zwiedzający lub wystawcy, ale też do przedsiębiorstw, które na targach Futurecom się nie pojawią, a chciałyby zaprezentować swoją ofertę. Na stoisku będzie można promować swoją działalność za pomocą folderów, ulotek — oraz wyświetlając materiały audio-wizualne na ekranach. Targi to również okazja do spotkań i prezentacji oferty przedsiębiorstwa potencjalnym partnerom biznesowym. Zainteresowane firmy powinny przesłać materiały promocyjne do 12 września. Więcej informacji: Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_ biedermann@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu