Zaproszenie do udziału w Konkursie na wybór inwestora do zagospodarowania nieruchomości położonych w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej

  • Materiał partnera
opublikowano: 22-06-2018, 14:28
aktualizacja: 22-06-2018, 14:30

Gmina Miasto Kołobrzeg zaprasza przedsiębiorców, organizacje, konsorcja, grupy kapitałowe, które dysponują odpowiednią wiedzą, kapitałem oraz doświadczeniem w realizacji wymagających inwestycji, do wspólnego przedsięwzięcia mającego na celu zagospodarowanie nieruchomości położonych w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej, których właścicielem jest Gmina Miasto Kołobrzeg.

Planowane zagospodarowanie terenu obejmuje zaprojektowanie i budowę obiektu lub obiektów związanych z przemysłem czasu wolnego, to jest działalnością w zakresie rekreacji, edukacji, sportu i rozrywki.

Termin składania ofert mija w dniu 21.09.2018 r. o godz. 12.00.

Potencjalnych oferentów zapraszamy do składania ofert konkursowych obejmujących własną koncepcję realizacji przedsięwzięcia.

Regulamin konkursu zamieszczono na stronie internetowej: BIP Miasta Kołobrzeg pod linkiem:

http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=108375 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Komunikaty / Zaproszenie do udziału w Konkursie na wybór inwestora do zagospodarowania nieruchomości położonych w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej