Czytasz dzięki

Zarabiaj tam, gdzie chcesz

  • Materiał partnera
opublikowano: 15-02-2018, 10:05
aktualizacja: 15-02-2018, 10:08

Pracujesz w branży, w której swoje obowiązki możesz wykonywać zdalnie z domu lub dowolnego miejsca na świecie? Jesteś freelancerem? Myślisz o własnym biznesie? Wyjedź tam, gdzie warunki pracy będą sprzyjały skupieniu i kreatywności.

Tu żyje się ciekawiej 

Prawie 1,5 mln mieszkańców żyje na Warmii i Mazurach. Kraina lasów i tysięcy jezior co roku przyciąga również turystów. Tu życie jest ciekawsze i pełniejsze. Każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie rytm, a zdrowe i spokojne życie pogodzić z rozwojem kariery zawodowej. Stali bywalcy potrafią przejechać setki kilometrów, aby odwiedzić swoją ulubioną restaurację, swojskie gospodarstwo agroturystyczne czy jeden ze 110 rezerwatów przyrody. Z kolei pracownicy wielu tutejszych firm zamiast zgiełku wielkiego miasta mogą za oknem podziwiać odprężający krajobraz.

Biznes na hamaku

Kto z nas nie marzył o dłuższej przerwie od pracy. Męczą nas sztywne godziny zatrudnienia, uciążliwe dojazdy i otoczenie zawodowe. Odpoczynek jednak nie musi wiązać się z wakacjami na drugim końcu świata czy urlopem. Możesz na przykład skorzystać z możliwości pracy zdalnej lub rozpocząć karierę jako freelancer. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteś w stanie zarabiać, w każdym miejscu, gdzie tylko chcesz. - Przedsiębiorcy mieszkający na Warmii i Mazurach już nie raz udowodnili, że odpowiednie otoczenie biznesowe może być inspirujące – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin . - To tutaj powstał na przykład projekt drukarki 3D, która jest już dostępna w ponad 80 krajach – kończy. Ty także możesz pracować nad jeziorem, przygotowywać prezentacje lub projekty graficzne w chatce w samym środku lasu, czy myśleć o rozwoju idei podczas długich wycieczek rowerowych.

Wsparcie start-upów

Jesteś przedsiębiorczy? Pomyśl o założeniu własnego biznesu. Parki technologiczne z województwa warmińsko -mazurskiego za pomocą platform startowych zapewniają wsparcie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw, a pomysły wielu start-upów przekształcają w gotowe do komercjalizacji produkty lub usługi. Oferują również profesjonalne usługi doradcze oraz pomoc w pozyskaniu środków finansowych, w tym funduszy unijnych.

Dowiedz się więcej:

www.invest.warmia.mazury.pl 

fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu