Zarząd KGHM nie podjął decyzji ws. zakupu akcji Polkomtela

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 24-02-2006, 16:22

Zarząd KGHM Polska Miedź SA nie podjął decyzji w sprawie zakupu akcji operatora komórkowego Polkomtel od duńskiej spółki TDC - dowiedziała się w piątek PAP od dwóch źródeł zbliżonych do KGHM. Trwa posiedzenie rady nadzorczej spółki, które ma m.in. dokonać zmian w zarządzie.

Zarząd KGHM Polska Miedź SA nie podjął decyzji w sprawie zakupu akcji operatora komórkowego Polkomtel od duńskiej spółki TDC - dowiedziała się w piątek PAP od dwóch źródeł zbliżonych do KGHM. Trwa posiedzenie rady nadzorczej spółki, które ma m.in. dokonać zmian w zarządzie.

W poniedziałek p.o. prezesa KGHM Krzysztof Skóra poinformował, że w piątek rada nadzorcza pozna decyzję zarządu w sprawie zakupu akcji Polkomtela.

"Zarząd KGHM nie podjął żadnej decyzji w sprawie zakupu akcji Polkomtela" - powiedziało PAP źródło. Dodało, iż oczekiwania, że decyzja zostanie podjęta, "były nadmierne". "Spółka jest w trakcie analiz i ma jeszcze czas" - oceniło źródło.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane