Zarząd MCI zwołał NWZA na 18 lutego

Administrator
opublikowano: 25-01-2002, 17:26

tego roku, podała spółka w komunikacie. W porządku obrad znalazł się punkt o zmianach w statucie spółki, m.in. o możliwości podwyższenia kapitału zakładowego do 2,2 mln zł do 2004 roku. - Zarząd MCI Management SA informuje, że zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy MCI Management S.A. na dzień 18 lutego 2002 roku – głosi komunikat spółki.

tego roku, podała spółka w komunikacie. W porządku obrad znalazł się punkt o zmianach w statucie spółki, m.in. o możliwości podwyższenia kapitału zakładowego do 2,2 mln zł do 2004 roku.

- Zarząd MCI Management SA informuje, że zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy MCI Management S.A. na dzień 18 lutego 2002 roku – głosi komunikat spółki.

W komunikacie zarząd podał do wiadomości proponowane zmiany w statucie spółki. Znalazł się wśród nich m.in. zapis, o tym, że zarząd spółki jest upoważniony do 31 grudnia 2004 roku do podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę nie wyższą niż 2.2 mln zł.

Pełny tekst komunikatu spółki znajdziesz tutaj.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Administrator

Polecane