Zawisza: apel Marcinkiewicza będzie rozważany w odniesieniu do poszczególnych spraw

Polska Agencja Prasowa SA
21-08-2006, 13:03

Szef komisji śledczej ds. banków i nadzoru bankowego Artur Zawisza zapowiedział, że apel Kazimierza Marcinkiewicza, aby komisja nie przesłuchiwała kandydatów na prezydenta Warszawy podczas kampanii samorządowej, będzie rozważany w odniesieniu do poszczególnych spraw.

Szef komisji śledczej ds. banków i nadzoru bankowego Artur Zawisza zapowiedział, że apel Kazimierza Marcinkiewicza, aby komisja nie przesłuchiwała kandydatów na prezydenta Warszawy podczas kampanii samorządowej, będzie rozważany w odniesieniu do poszczególnych spraw.

Na poniedziałkowym posiedzeniu komisji Zawisza zaznaczył, że apel Marcinkiewicza nie wpłynął do komisji w formie pisemnej.

Aleksander Grad (PO) pytał Zawiszę, czy prezydium rozważało zawieszenie prac komisji na czas kampanii samorządowej lub zajęcie się w tym czasie sprawami natury ogólnej. Zdaniem Grada, komisja nie powinna "urządzać tutaj przedstawienia, by komuś zaszkodzić lub pomóc w kampanii wyborczej".

Zawisza odpowiedział, że Grad nie złożył w tej sprawie pisemnego wniosku. Jak dodał, decyzja może zapaść po rozstrzygnięciu, jak będzie wyglądał harmonogram prac komisji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Zawisza: apel Marcinkiewicza będzie rozważany w odniesieniu do poszczególnych spraw