Zbuduj boisko na wsi

KA
22-10-2013, 00:00

Urząd Gminy Łękawica, w powiecie żywieckim, szuka wykonawcy boiska o nawierzchni poliuretanowej przy szkole w Kocierzu Moszczanickim.

Obiekt ma być gotowy do końca września 2014 r. O kontrakt mogą ubiegać się firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedno wielofunkcyjne boisko poliuretanowe o wartości nie mniejszej niż 200 tys. zł i dysponują osobą z uprawnieniami kierownika budowy o specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Formalnym warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie 3,8 tys. zł wadium. Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy wysokości 10 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie. Pieniądze te wrócą do wykonawcy w ciągu 30 dni od uznania przez zmawiającego, że boisko zostało wykonane należycie, z wyjątkiem 30 proc., które będą stanowić zabezpieczenie roszczeń z tytułu rękojmi i zostaną zwrócone dopiero po upływie jej terminu.

WAŻNA DATA

31.10

Tego dnia o godz. 8 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi kwadrans przed 9.

Kontakt:

Iwona Stokłosa tel.: 33-865 16 01

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Zbuduj boisko na wsi