Zdobądź grant na innowacje

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 19-06-2017, 22:00

29 czerwca w Ostrołęce odbędzie się szkolenie dla firm MSP, które chcą zdobyć dotacje na nowatorskie rozwiązania będące wynikiem prac B+R.

Mogą na nie liczyć w ramach działania 3.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego („Innowacje w MSP”). Granty są przeznaczone dla małych i średnich graczy, którzy planują inwestycje w rozbudowę swoich firm i chcą oferować nowe lub ulepszone produkty powstałe w wyniku prac badawczo-rozwojowych.

Przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dofinansowanie od 30 czerwca do 17 lipca. Eksperci zaprezentują zasady konkursu, w tym m.in. kryteria wyboru projektów. O dotacje będą mogły ubiegać się firmy, które działają na rynku dłużej niż pół roku. Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce. Szkolenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Zdobądź grant na innowacje