Ze spółek

Kamil Zatoński
opublikowano: 30-12-2004, 00:00

AGORA. Czterech członków zarządu spółki kupiło od Agory Holding łącznie 171 228 sztuk akcji imiennych emitenta.

BROK-STRZELEC. Marek Leśniak, wiceprezes spółki, zrezygnował z funkcji. Po WZA, zaplanowanym na 5 lutego, zastąpi go Marek Karabuła.

BUDIMEX. Budimex Dromex, spółka zależna w 100 proc. od emitenta, w konsorcjum z Ferrovial Agroman podpisał kontrakt na budowę budynku biurowego dla Operatora Systemu Przesyłowego. Wartość kontraktu — 149,9 mln zł.

CAPITAL PARTNERS. Paweł Bala, prezes spółki, kupił 55 tys. akcji emitenta po średniej cenie 8,65 zł za sztukę. Obecnie posiada 980 229 walorów spółki (42,6 proc. kapitału i głosów na WZA).

DWORY. W ramach zarządzania cudzym portfelem na zlecenie, Skarbiec Investment Management, sprzedał akcje emitenta i posiada po transakcji 598 861 walorów spółki, co stanowi 4,69 proc. kapitału zakładowego.

EFL. Spółka otrzymała decyzję KPWiG o wycofaniu z obrotu. Ostatni dzień notowań spółki na GPW to 12.01.2005

ELEKTROMONTAŻ W. El-Development złożył wniosek o upadłość emitenta.

EMAX. Spółka zawarła umowę z Centrum Finansowym Puławska wartą 6,1 mln zł na wykonanie technicznego zabezpieczenia budynku biurowego.

GETIN. Zarejestrowano podwyższenie kapitału zakładowego Carcade, podmiotu w 60 proc. zależnego od emitenta.

GRAJEWO. Spółka zawarła z Pfleiderer Holzwerkstoffe umowę zakupu urządzeń do wyposażenia fabryki płyt wiórowych, budowanej w Podberesiu (Rosja). Wartość przedmiotu umowy to 24,8 mln EUR.

HOOP. WZA spółki zwołano na 28 stycznia.

INTER CARS. Prokurent spółki nabył w sumie 800 akcji spółki po cenie od 33,2 do 34,3 zł za jedną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu