Ze spółek

Paweł Janas, Maciej Zbiejcik, Tadeusz Stasiuk
opublikowano: 17-07-2001, 00:00

Ze spółek

Kredyt Bank. Wczoraj emitent zgodził się na restrukturyzację zadłużenia Daewoo-FSO Motor.

— Mamy nadzieję, że podobne porozumienia podpiszemy do końca tego tygodnia z pozostałymi polskimi wierzycielami — twierdzi Krystyna Danilczyk, rzecznik prasowy Daewoo-FSO

Według niej, Kredyt Bank odblokował tym samym konta Daewoo-FSO z pieniędzmi przeznaczonymi na odprawy dla zwalnianych pracowników.

APATOR. Spółka nabyła 1900 własnych akcji w celu ich późniejszego umorzenia. Jednostkowa cena nabycia akcji wynosiła 10,40 zł. W sumie Apator posiada 14 428 akcji własnych, które stanowią 0,51 proc. kapitału zakładowego i 0,26 proc. ogółu głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

BYTOM. Projekty uchwał na NWZA, które odbędzie się 25 lipca, przewidują stwierdzenie braku celowości dalszego istnienia spółki i jej likwidację, w związku z ponoszonymi przez nią znacznymi stratami.

GANT. Spółka nabyła 10 400 własnych akcji celem ich umorzenia. Jednostkowa cena nabycia wyniosła 3,1-3,2 zł.

RAFAKO. Wbrew informacjom pojawiającym się w kalendarium inwestora publikowanym przez agencję Reutersa spółka Rafako nie będzie wypłacała dywidendy za rok 2000.

ZREW. Raport finansowy za II kwartał 2001 opublikowany zostanie 20 lipca

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Janas, Maciej Zbiejcik, Tadeusz Stasiuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu