Czytasz dzięki

Zgrany zespół rozwija biznes

DK
opublikowano: 13-12-2018, 22:00

MONIKA LISOWSKA: PKM ZACHÓD

Zostałam prezesem i współwłaścicielką spółki PKM Zachód dokładnie 23 listopada 2015 r., a więc trzy lata temu. Wcześniej prowadziłam spółkę cywilną Grupa Inwestycyjna West Monika Lisowska Andrzej Paradowski, która zajmowała się pracami ogólnobudowlanymi. Nasza firma wykonywała też zlecenia dla PKM Zachód i w ten sposób poznałam ludzi prowadzących firmę deweloperską. Kiedy nadarzyła się okazja wykupu jej udziałów, mój mąż Łukasz Lisowski odegrał ogromną rolę w negocjacjach, a przede wszystkim w przekonaniu mnie do tej inwestycji. Gdyby nie on, nie udzielałabym tego wywiadu… Osobom, które dopiero zaczynają rozwijać własny biznes, chciałabym poradzić, by przede wszystkim skonstruowały dobry plan i konsekwentnie go realizowały — krok po kroku. Nie warto się zrażać napotkanymi trudnościami, bo tego niestety nie unikniemy.

Poniosłam niejedną porażkę w życiu zawodowym, ale z każdej potrafiłam się szybko podnieść i wyciągnąć wnioski. To niezwykle ważna umiejętność dla każdego przedsiębiorcy. Bardzo ważną częścią mojej pracy są ludzie — zgrany zespół, który tworzy dobrze rozwijający się biznes. Nam się udało właśnie taki zbudować. Moim największym zawodowym sukcesem było postawienie i sprzedaż ostatniego budynku wielorodzinnego w pierwszym etapie naszej inwestycji Osiedle Mazurskie w Zielonej Górze. Mimo wielu niesprzyjających sytuacji wierzyłam, że się uda. I w końcu się udało! W życiu prywatnym też odniosłam wiele sukcesów. Największym jest oczywiście rodzina. Mimo ciągłego braku czasu staramy się z mężem stworzyć dla naszych córek, Weroniki i Hanny, ciepły dom, pełen miłości i wyrozumiałości. Jestem dumna z mojej rodziny. Nie spoczywam na laurach i mam sporo planów. Chcę realizować nowe projekty, dalej rozwijać firmę… W głowie mam wiele pomysłów i marzeń.

PKM Zachód

Firma deweloperska z Zielonej Góry działająca w zachodniej Polsce. Powstała w celu ukończenia rozpoczętej przez poprzedniego właściciela inwestycji mieszkaniowej w Gubinie. Budynek był gotowy w 2007 r. W kolejnych latach spółka rozpoczęła realizację projektu Osiedle Mazurskie z kilkunastoma budynkami wielorodzinnymi w Zielonej Górze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DK

Polecane