Złap kontrakt: Dostarcz prawie 2 tys. ton kruszywa

KA
29-03-2012, 00:00

Urząd Gminy Korczyna, w powiecie krośnieńskim, chce kupić 850 ton klińca sortowanego, 850 ton tłucznia sortowanego, 50 ton żwiru, 50 ton pospółki żwirowo-piaskowej i 50 ton piasku.

Materiały mają być dostarczone do końca roku. O kontrakt mogą ubiegać się firmy, które dysponują licencją na wykonywanie krajowego transportu drogowego oraz posiadają samochody samowyładowcze o ładowności do 20 ton i 30 ton, z których rozładunek możliwy jest na boki i do tyłu.

Stając do przetargu, należy złożyć listę trzech samochodów dwudziestotonowych i trzech trzydziestotonowych popartą potwierdzonymi kserokopiami dowodów rejestracyjnych.

Niezbędne jest przedstawienie listy czterech pracowników dysponujących prawem jazdy kategorii C+E. Firmy ubiegające się o zamówienie muszą też udowodnić, że w ostatnich trzech latach zrealizowały przynajmniej dwie dostawy materiałów drogowych o wartości minimum 90 tys. zł.

WAŻNA DATA

11.04

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Stefania Fakadej tel.: 13-43 540 80 wew. 107 w godzinach 8-15.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Dostarcz prawie 2 tys. ton kruszywa