Złap kontrakt: Dostawczak potrzebny

[KA]
opublikowano: 06-03-2012, 00:00

Nadleśnictwo Mińsk Mazowiecki chce kupić samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony. Ma być dieslem z napędem na tylną oś i mocą silnika nie mniejszą niż 150 KM. Tylna oś ma być wyposażona w koła bliźniacze. Auto nie może być dłuższe niż 5,9 metra, szersze niż 2,5 metra i wyższe niż 2,7 metra.

Zabudowa ma się składać z pojedynczej kabiny z podwójnym fotelem pasażera i skrzyni krytej plandeką w kolorze ciemnoniebieskim.

Auto ma być dostarczone w ciągu 90 dni od podpisania umowy i ma mieć zapewniony serwis w promieniu 40 km od siedziby zamawiającego. Gwarancja ma być minimum dwuletnia i obejmować również lakier.

Perforacja nadwozia ma być objęta minimum ośmioletnią gwarancją. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach dostarczyły przynajmniej jeden samochód o podobnych parametrach technicznych. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

19.03

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Karolina Jabłońska, sekretarz Nadleśnictwa Mińsk Mazowiecki tel.: 25-759 35 25 e-mail: karolina.jablonska@ warszawa.lasy.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Polecane