Czytasz dzięki

Złap kontrakt: Firmy z Hiszpanii chcą sprzedawać w Polsce

DI
opublikowano: 23-03-2011, 00:00

Dwie firmy z Hiszpańskiego Zrzeszenia Eksporterów Wyrobów i Urządzeń Hutniczych Siderex pojawią się w Polsce od 11 do 13 kwietnia.

Kto przyjeżdża:

LANIK (www.lanik.com) to firma inżynieryjno-produkcyjna zajmująca się konstrukcjami stalowymi i z drewna laminowanego. Projektuje, produkuje oraz montuje skomplikowane przekrycia strukturalne, konstrukcje fasadowe oraz dachy ruchome (montowane w obiektach sportowych). Chce zaprezentować ofertę polskim biurom architektonicznym i konstrukcyjnym.

ALJU (www.alju.es) jest producentem śrutownic i systemów wentylacji przemysłowej. W ofercie firmy znajdują się śrutownice i oczyszczarki o różnej konstrukcji od pojedynczych urządzeń po kompletne linie czyszczące oraz komory śrutownicze. Ponadto firma oferuje systemy wentylacji przemysłowej własnej konstrukcji. Szuka dystrybutorów/przedstawicieli i odbiorców końcowych.

Kontakt dla polskich firm zainteresowanych spotkaniami:

Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii: Leszek Winiarek,

tel.: 22 616 09 66,

e0mail: lwiniarek@comercio.mityc.es

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane