Czytasz dzięki

Złap kontrakt: Gazownicy zarobią na przeglądzie

KA
opublikowano: 30-08-2012, 00:00

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej szuka firmy, która dokona okresowej kontroli stanu instalacji gazowych w zrządzanych przezeń budynkach mieszkalnych i usługowych.

Łącznie kontrola ma objąć 2,2 tys. mieszkań i lokali użytkowych. Ma się też wiązać z przeglądem instalacji gazowych w piwnicach i tzw. pionów. Usługa ma być wykonana w ciągu trzech miesięcy od wykonania umowy i być objęta roczną gwarancją niezależną od przepisów o rękojmi wynikających z kodeksu cywilnego.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej dwa podobne zlecenia i dysponują przynajmniej trzema osobami ze świadectwami kwalifikacyjnymi SEP E i jedną z SEP D, z co najmniej trzyletnią praktyką zawodową.

Wadium nie jest wymagane. Wybrany wykonawca może liczyć na to, że w ciągu trzech lat otrzyma zamówienia uzupełniające o wartości nie większej niż 20 proc. zamówienia podstawowego.

WAŻNA DATA

14.09

Tego dnia w południe mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 13.

Kontakt:

Alicja Rojczyk tel.: 33-812 42 24 lub 606 346 242

Jolanta Rocławska tel.: 33-499 06 02 lub 602 595 147 e-mail: jroclawska@zgm.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane