Złap kontrakt: Indyjski biznes zawita do Warszawy

DI
opublikowano: 10-09-2012, 00:00

W Warszawie będzie gościła delegacja z rejonu Gujarat

Już wkrótce przedsiębiorcy zainteresowani nawiązaniem współpracy z kontrahentami z Indii będą mieli ku temu okazję. Od 15 do 18 września w Warszawie będzie gościła delegacja z rejonu Gujarat.

W jej skład wejdą biznesmeni z sektorów: motoryzacji, BPO, KPO, usług finansowych, elektroniki i urządzeń chłodniczych, biotechnologii, lotnictwa, produkcji rolno-spożywczej oraz wysokiej rangi urzędnicy rządowi z reprezentujący władze regionu. Misję organizuje Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza.

WAŻNA DATA

17.09

W tym dniu w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone możliwościom współpracy gospodarczej z indyjskim regionem Gujarat.

Delegacja spotka się z polskimi przedsiębiorcami, aby nawiązać z nimi współpracę i przedstawić możliwości inwestycyjne w Gujarat. 17 września w warszawskiej siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 odbędzie się seminarium połączone ze spotkaniami B2B. Gościem specjalnym będzie prof. Witold Orłowski, doradca prezydenta.

Kontakt:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do Marii Nowakowskiej — mnowakowska@ kig.pl, lub Joanny Mazurkiewicz — j.mazurkiewicz@ipcci.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu