Złap kontrakt: Konkurs na projekt muzeum

[KA]
opublikowano: 05-01-2012, 00:00

Urząd Miejski w Karlinie, w powiecie białogardzkim, ogłosił konkurs na opracowanie projektu wraz koncepcją ekspozycji przestrzenno-plastycznej Centrum Nauki i Techniki Energia. Praca ma być wykonana na podstawie posiadanej już przez Karlino koncepcji architektoniczno-budowlanej. Nagrody, które otrzymają laureaci konkursu, to 12 tys., 5 tys. i 3 tys. zł.

Zwycięzca konkursu zostanie też zaproszony do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki. Zamówienie to obejmie wykonanie prac projektowych, stanowiących uszczegółowienie pracy konkursowej i tym samym przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej budynku muzeum i terenu wokół niego.

Jednak już w pracy konkursowej należy obowiązkowo umieścić tabelaryczne zestawienie całkowitego kosztu realizacji inwestycji brutto. Technika wykonania prac konkursowych jest dowolna, ale ma umożliwiać ich reprodukcję.

WAŻNA DATA

18.01

Tego dnia mija termin składania wniosków o udział w konkursie.

8.05

Tego dnia mija termin składania prac konkursowych.

Kontakt:

Łukasz Czyleko tel.: 94-311 95 15 e-mail: lukasz@karlino.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu