Złap kontrakt: Marynarka potrzebuje sterowania

KA
opublikowano: 02-10-2012, 00:00

Poszukiwany wykonawca zdalnego sterowania radiolatarniami

Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie szuka firmy, która zaprojektuje i wykona urządzenia kontroli i zdalnego sterowania radiolatarniami i innymi urządzeniami zainstalowanymi w obiektach wojskowych w Gdyni.

Zamawiający zastrzega, że sama koncepcja i projekt realizacji zdalnego sterowania i monitorowania muszą być przez niego zatwierdzone. Całość ma być gotowa do końca listopada 2012 r.

By ubiegać się o kontrakt, należy mieć udokumentowane wykonanie przynajmniej dwóch podobnych zamówień o wartości 50 tys. zł zrealizowanych w ciągu ostatnich trzech lat.

Niezbędne jest też posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności o wartości 50 tys. zł. Zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

WAŻNA DATA

8.10

Zebranie wykonawców. Zbiórka o godz. 9 przed biurem przepustek jednostki w Gdynii przy ul. Zielonej.

17.10

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt: fax: 58-676 57 87 e-mail: cwtid.przetargi@mw.mil.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu