Złap kontrakt: Oczyszczalnia szuka polielektrolitu

KA
opublikowano: 19-10-2012, 00:00

Potrzebna firma, która będzie go dostarczać przez rok

Spółka Wodna Kapuściska z Bydgoszczy szuka firmy, która będzie jej przez rok dostarczać polielektrolit do odwadniania osadu przefermentowanego i zagęszczania osadów zmieszanych.

Cena przedstawiona w ofercie ma odzwierciedlać cenę substancji niezbędną do odwodnienia i zagęszczenia ścieków przerabianych w należącej do spółki oczyszczalni, z wykorzystaniem zainstalowanych w niej linii technologicznych.

Spółka podaje parametry linii technologicznych, ale w celu ustalenia optymalnej dawki polielektrolitu zobowiązuje też dostawcę do przeprowadzenia próby technologicznej związanej z pobraniem próbek odwodnionego osadu. Zostaną one przebadane w laboratorium oczyszczalni.

Próby będą prowadzone aż do ustalenia właściwego stężenia polielektrolitu, które następnie będzie wykorzystywane do realizacji kontraktu. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

13.11

Tego dnia w południe upływa termin składania ofert. Zostaną otwarte dziesięć minut później.

Kontakt:

Piotr Pastwa, Zbigniew Parucki (w godz. 9-12) tel.: 52-365 83 10

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy