Złap kontrakt: Odśnieżaj drogi w zimie

KA
03-09-2013, 00:00

Starostwo powiatu gdańskiego ogłasza przetarg

Starostwo powiatu gdańskiego z siedzibą w Pruszczu Gdańskim chce zlecić zimowe utrzymanie podległych mu dróg w sezonie 2013/14. Na potrzeby przetargu zostały one podzielone na osiem obwodów. O pracę na każdym z nich trzeba ubiegać się oddzielnie. Oznacza to, że firma zainteresowana całością zamówienia musi złożyć osiem ofert. Data rozpoczęcia okresu objętego kontraktami nie jest jasno określona. Odśnieżanie i odladzanie ma się zacząć na wezwanie starostwa. Zakończenie prac zaplanowano na 30 kwietnia 2014 r.

Zainteresowani obsługą sześciu obwodów muszą wykazać, że w ostatnich trzech latach zrealizowali przynajmniej dwie podobne usługi o wartości nie mniejszej niż 80 tys. zł. Wymagany jest też ciągnik lub ciężarówka, piaskarka lub rozrzutnik, pług lekki, pług średni lub wirnikowy, równiarka, spycharka lub ładowarka typu ciężkiego. Wadium dla sześciu obwodów wynosi łącznie 18,5 tys. zł. Dla dwóch nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

16.10

Tego dnia o godz. 11.30 mija termin składania ofert na wszystkie obwody. Oferty będą otwierane od południa.

Kontakt:

Jolanta Barton, inspektor ds. zamówień publicznych tel.: 58-773 12 55

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Odśnieżaj drogi w zimie