Złap kontrakt: Pomaluj polskie drogi

[KA]
opublikowano: 08-03-2012, 00:00

Rejon człuchowski gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad szuka firm, które w latach 2012 i 2013 będą nanosić oznakowanie poziome na podległych GDDKiA drogach województwa pomorskiego. Kontrakt podzielono na pięć części. O każdą z nich można ubiegać się oddzielnie.

Dla każdej części trzeba się przy tym wykazać wykonaniem w ostatnich pięciu latach przynajmniej dwóch zleceń związanych z oznakowaniem poziomym dróg o wartości nie mniejszej niż 1,7 mln zł każde. W przypadku ubiegania się o kilka części zamówienia ilości te należy odpowiednio pomnożyć.

By więc ubiegać się o cały kontrakt, takich zleceń trzeba było zrealizować 10. Dla każdej części zlecenia trzeba też wykazać się posiadaniem dwóch malowarek samojezdnych, dwóch malowarek do wykonywania drobnych elementów, układarki mas termoplastycznych, frezarki i szczotki mechanicznej. W zależności od części zamówienia średni przychód netto oferentów za ostatnie trzy lata nie może być mniejszy niż 0,7-1,9 mln zł.

WAŻNA DATA

22.03

Tego dnia o godz. 11 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi pięć minut później.

Kontakt:

Zenon Ciszewski kierownik rejonu w Człuchowie tel.: 58-83 45 260

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Polecane