Złap kontrakt: Potrzeba 10 tys. rejestracji

KA
opublikowano: 30-07-2012, 00:00

Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej szuka firmy, która będzie mu przez rok dostarczać tablice rejestracyjne posiadające certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Swoje zapotrzebowanie szacuje na 10247 identyfikatorów pojazdów, z czego zdecydowaną większość mają stanowić jednorzędowe, zwyczajne tablice dla samochodów.

Ma ich być równe 8 tys. Dostawca tablic będzie też zobowiązany do odbierania zużytych tablic w ciągu siedmiu dni od powiadomienia przez starostwo i niszczenia ich zgodnie z przepisami. Dostawy nowych tablic mają się odbywać w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia na konkretne numery.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej jedno zlecenie polegające na dostawie tablic rejestracyjnych o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł.

Wadium nie jest wymagane. Starostwo będzie płacić za rejestrację w ciągu 30 dni od wykonania dostarczenia faktury za dostawę.

Ważna data

17.08

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi pół godziny później.

Kontakt:

Norbert Sadowski (przedmiot zamówienia) tel.: 71-396 89 13 Edyta Ziemichód (kwestie proceduralne) tel.: 71-396 89 19

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy