Złap kontrakt: Potrzebne są okna PCV

KA
22-11-2011, 00:00

Dom Pomocy Społecznej w Zbyszycach, w powiecie nowosądeckim, chce wymienić okna drewniane na PCV. W związku z tym szuka dostawcy okien z profili minimum 4-komorowych o współczynniku przenikania ciepła nie większym niż 1,1 W/m2K, w kolorze białym z uszczelkami fabrycznie wprowadzonymi do profilu.

Firma, która zdecyduje się dostarczyć okna, będzie również musiała usunąć stare i zamontować parapety. Prace mają być wykonane do końca tego roku.

By ubiegać się o zamówienie, wystarczy, że w ciągu ostatnich pięciu lat raz dostarczyło się jednorazowo okna za kwotę nie mniejszą niż 35 tys. zł. Wadium ani zabezpieczenie należytego wniesienia kontraktu nie są wymagane.

Zamawiający przewiduje natomiast możliwość udzielenia zamówień uzupełniających, stanowiących nie więcej niż połowę wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zleceń.

WAŻNA DATA

5.12

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Andrzej Łukasik tel.: 600-612 653

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Potrzebne są okna PCV