Złap kontrakt: Przebuduj fabrykę

opublikowano: 09-01-2012, 00:00

Urząd Miejski w Bystrzycy Kłodzkiej szuka wykonawcy dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z kosztorysami i przedmiarami robót dotyczących przebudowy i zmiany sposobu użytkowania hal produkcyjnych na budynki mieszkalne wielorodzinne oraz budynku gospodarczego na garaż wielostanowiskowy i pomieszczenia gospodarcze.

Koncepcja przebudowy jest już gotowa. Jest też wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na wykonanie projektów wykonawca będzie miał pół roku.

O kontrakt mogą się ubiegać architekci, którzy w ostatnich trzech latach zrealizowali przynajmniej dwa zamówienia o wartości minimum 100 zł brutto każde, polegające na zaprojektowaniu nowego lub adaptacji istniejącego obiektu o kubaturze minimum 7 tys. metrów sześciennych.

Przystępując do przetargu, trzeba wnieść 3,5 tys. zł wadium. Wybrany wykonawca będzie zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. ofertowej ceny brutto. [KA]

WAŻNA DATA

31.01

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Piotr Majewski, inspektor wydziału urbanistyki, geodezji i gospodarki gruntami tel.: 74-81 17 654

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Przebuduj fabrykę