Złap kontrakt: Rozpocznij budowę szkoły

KA
29-10-2013, 00:00

Ochotnica Dolna szuka wykonawcy pierwszego etapu budowy szkoły

Gmina Ochotnica Dolna, w powiecie nowotarskim, szuka wykonawcy pierwszego etapu budowy szkoły. W zasadzie chodzi jej o wykonanie prac ziemnych, fundamentów i podłoża pod posadzki wraz z niezbędnymi przyłączami. Prace te mają być wykonane do końca marca 2014 r. i objęte trzyletnią gwarancją.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedno podobne zlecenie o wartości nie mniejszej niż 70 tys. zł i wniosą 1 tys. zł wadium. Gmina zapłaci za wykonane prace w ciągu miesiąca od otrzymania faktury wystawionej po podpisaniu protokołu końcowego odbioru robót. Po stronie firmy budowlanej jest też zakup materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia, a do oferty ma być załączony wykaz osób, które będą pracować na budowie, choć gmina nie stawia w tym zakresie żadnych specjalnych warunków.

WAŻNA DATA

8.11

Tego dnia o godz. 8.45 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Krzysztof Ligęza tel.: 18-262 09 48 w godz. 9 -14

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Rozpocznij budowę szkoły