Złap kontrakt: Szkoła do rozbiórki

KA
opublikowano: 25-10-2011, 00:00

Urząd Miejski w Kazimierzu Dolnym szuka wykonawcy rozbiórki skrzydła zespołu szkół. W maju budynek został poważnie uszkodzony w wyniku wybuchu gazu i grozi zawaleniem. Oczekiwane prace obejmują zarówno klasyczne odgruzowanie, usunięcie fundamentów oraz wyrównanie terenu, jak i zabezpieczenie części wspólnej skrzydła uszkodzonego i nieuszkodzonego.

To ostatnie obejmuje m.in. wykonanie rusztowania ściany wspólnej, wzmocnienie więźby dachowej, wykonanie ryglówki drewnianej w nowo powstałym szczycie dachu, zadekowanie tej powierzchni i pokrycie blachą oraz orynnowanie. Przed przystąpieniem do tych prac wykonawca będzie musiał dokonać odłączenia mediów i instalacji przechodzących do skrzydła przeznaczonego do rozbiórki. Ubiegający się o zamówienie muszą posiadać polisę odpowiedzialności cywilnej na kwotę nie mniejszą niż 200 tys. zł. Zlecenie otrzyma ekipa najtańsza.

WAŻNA DATA

4.11

Tego dnia o godz. 10 upływa termin składania ofert. Otwarte zostaną kwadrans później.

Kontakt:

Beata Gałek lub Teresa Pycior tel.: 81-88 10 212 wew. 41

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy