Złap kontrakt: Tajwańskie firmy wchodzą do Polski

MAG
04-08-2011, 14:04

Kilku kolejnych tajwańskich producentów zgłosiło się do Taiwan Trade Center Warsaw (TTCW), rządowej agencji, która bezpłatnie kontaktuje firmy z Tajwanu i Polski (patrz ramka). Najwięcej jest wśród nich producentów elektroniki: akcesoriów USB, pamięci flash, oświetlenia LED.

 

— Na uwagę zasługuje Mascot Technology, firma, która zajmuje się optoelektroniką: produktami LED i luminescencyjnymi. Ma bardzo ciekawe rozwiązania — mówi Paweł Kotański z TTCW.

Jedna z firm szuka w Polsce dostawców.

— HG International chce kupić złom stalowy i miedziany. Liczę, że zgłoszą się zainteresowane współpracą firmy — mówi przedstawiciel TTCW.

Dzięki "PB" klientów znalazł Crossman, producent narzędzi ręcznych i pneumatycznych.

— Na prośbę firmy Crossman umieściliśmy ją po raz trzeci na liście. Towar dla jednego z polskich odbiorców powinien już wypłynąć z Tajwanu, druga firma być może wkrótce złoży zamówienie

— mówi przedstawiciel TTCW.

Paweł Kotański zachęca polskie firmy zainteresowane współpracą do kontaktu z TTCW lub bezpośrednio z tajwańskimi przedsiębiorcami. Centrum może zorganizować wideokonferencję dla polskich firm z wybranymi tajwańskimi przedsiębiorcami. Usługa jest bezpłatna.

Kontakt: TTCW: tel. 22 288 82 00/01, pawel.kotanski@ttcw.it.pl

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Tajwańskie firmy wchodzą do Polski