Złap kontrakt: Uczelnia szuka dostawcy warzyw

DI
opublikowano: 26-07-2012, 00:00

Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjne Politechniki Gdańskiej w Sopocie poszukuje przedsiębiorcy, który od października do grudnia 2012 r. będzie sukcesywnie dostarczał świeże owoce i warzywa.

Wykonawca musi udowodnić, że przeprowadził co najmniej dwie dostawy warzyw i owoców o wartości nie mniejszej niż 15 tys. zł brutto każda. Zamawiający zastrzega, że przyznaje sobie prawo do zwiększenia zamówienia o 100 proc. po cenach zaoferowanych w formularzu rzeczowo-cenowym. Może również zmniejszyć zamówienie, a dostawca nie będzie mógł mieć z tego tytułu żadnych roszczeń.

Zamówienia będą przekazywane dostawcy z jednodniowym wyprzedzeniem, a ten będzie je realizował następnego dnia od godz. 8 do 12 — od poniedziałku do piątku. Zarówno warzywa, owoce, jak i ich opakowania muszą mieć wszelkie niezbędne atesty. Kryterium wyboru dostawcy będzie cena.

Ważna data

1.08

Tego dnia o godz. 11 upływa termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Ewa Krasińska-Wera, e-mail: ewera@pg.gda.pl lub dzp@pg.gda.pl fax: 58-347 29 13

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Uczelnia szuka dostawcy warzyw