Złap kontrakt: Zabierz azbest z małej gminy

KA
opublikowano: 17-04-2012, 00:00

Urząd miejski w Ińsku, w powiecie stargardzkim, szuka firmy, która na 31 posesjach należących do osób fizycznych zdemontuje z budynków mieszkalnych i gospodarczych dachy kryte eternitem o łącznej powierzchni nieco ponad 3,2 tys. mkw., a następnie wywiezie je do miejsc utylizacji azbestu.

Do miejsc utylizacji ma też dostarczyć eternit zdemontowany już na jednej z posesji.

Zadanie ma być wykonane do 30 września 2012 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w trzech ostatnich latach wykonały zlecenie polegające na usuwaniu azbestu o wartości nie mniejszej niż 20 tys. zł. Konieczne jest też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 50 tys. zł.

Podstawowym warunkiem jest zaś posiadanie samego zezwolenia na zezwolenie na prowadzenie prac polegających na zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest. Wadium nie jest wymagane. Podobnie jak finansowe zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

WAŻNA DATA

7.05

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Jarosław Leśkiw tel.: 91-562 10 26

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane