Złap kontrakt: Zaizoluj szkolne fundamenty

[KA]
22-03-2012, 00:00

Zarząd Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu szuka firmy, która wykona izolacje fundamentów wraz z drenażem dla jednej ze szkół podstawowych.

Przy okazji będzie musiała wymienić cztery pary drzwi drewnianych i stalowych na aluminiowe ocieplone, szklone szkłem zespolonym oraz 12 okien drewnianych na wykonane z PCV.

Wykonanie tych prac wymaga także rozbiórki, a następnie odtworzenia schodów wejściowych i chodników wokół budynku. Prace mają być objęte czteroletnią rękojmią, a ich wykonanie ma się odbyć w wakacje.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedną izolację fundamentów o wartości nie mniejszej niż 80 tys. zł. Wadium nie jest wymagane.

Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 8 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

5.04

Tego dnia o godz. 10.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 11.

Kontakt:

Ewa Drozd, Ewelina Kosowska tel.: 33-842 25 05 wew. 21

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Zaizoluj szkolne fundamenty