Złap kontrakt: Zbuduj wiejskie centrum

KA
opublikowano: 07-12-2011, 00:00

Urząd Miejski w Sulejowie szuka firmy, która wybuduje centrum sportowo-kulturowo-edukacyjne we wsi Łęczno, a wcześniej rozbierze kolidujące z nim stare zabudowania.

Materiały z rozbiórki nadającej się do ponownego wykorzystania należy przy tym posegregować i przewieźć w miejsce wskazane przez zamawiającego. W skład nowo budowanego obiektu ma wejść m.in. sala z pełnowymiarowymi boiskami do siatkówki i koszykówki oraz trzy sale lekcyjne. Prace budowlane mają się zakończyć do 29 października 2012 r.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonały przynajmniej jedną budowę lub przebudowę budynku o wartości nie mniejszej niż 2 mln zł brutto. Przystępując do przetargu, muszą zaś wnieść 50 tys. zł wadium. Od wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, wymagane będzie wniesienie przed podpisaniem umowy zabezpieczenia należytego wykonania kontraktu w wysokości 10 proc. ceny ofertowej.

WAŻNA DATA

28.12

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Dorota Komisarczyk (przedmiot zamówienia) tel.: 44-61 02 518 Grażyna Malinowska (procedura przetargowa) tel.: 44-61 02 519

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane