Złap kontrakt: Zrewitalizuj miasteczko

[KA]
opublikowano: 29-02-2012, 00:00

Urząd Miejski w Nisku chce odświeżyć wizerunek miasta. W związku z tym szuka firmy, która zajmie się wymianą stolarki, dachów, ocieplenia, izolacji piwnic w miejskich budynkach, nasadzeniami zieleni, budową amfiteatru, odnową pomnika Orląt Lwowskich, położeniem nawierzchni z kostki i wykonaniem iluminacji budynku magistratu.

Roboty mają się zakończyć do 31 sierpnia 2013 r., z tym że pierwszy ich etap trzeba wykonać do 30 września 2012 r.

O zlecenie mogą się ubiegać firmy, które wykonały już przynajmniej jedno zlecenie budowlane o wartości 4 mln zł i jedno zlecenie polegające na ułożeniu minimum 1,5 tys. mkw. kostki granitowej.

Również minimum jeden pracownik wykonawcy musi legitymować się ułożeniem kostki na takiej powierzchni.

Z kolei na koncie firmy muszą leżeć 2 mln zł. Ewentualnie musi mieć ona zdolność kredytową takiej wysokości. Stający do przetargu muszą wnieść 50 tys. zł wadium.

WAŻNA DATA

19.03

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi pół godziny później.

Kontakt:

Stanisława Szymonik (sprawy merytoryczne) tel.: 15-84 15 638 Ewa Gil (sprawy formalne) tel.: 15-84 15 661 e-mail: rg@nisko.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Polecane