Złoty Bankier dla Wielkiej Orkiestry

DI
opublikowano: 12-01-2018, 06:21
aktualizacja: 12-01-2018, 06:22

Od wielu lat Bonnier, wydawca „Pulsu Biznesu”, wspiera fundację Jurka Owsiaka. Finał kolejnego roku gry Orkiestry już w ten weekend, a my w tym roku stawiamy na jakość i unikatowość.

Dlatego w tym roku mogą Państwo wylicytować statuetkę Złotego Bankiera. Od lat jest ona symbolem najwyższej jakości, profesjonalizmu  i innowacyjności. Co roku, Puls Biznesu i Bankier.pl wręcza ją bankom, które nie tylko wyznaczają kierunek rozwoju polskiej bankowości, ale również biorą pod uwagę zapotrzebowanie swoich klientów, oferując im najwyższej jakości produkty i usługi.

 Złoty Bankier w tym roku będzie, jak złota rybka spełniająca marzenia o zdrowiu dzieciaków. Niełatwo było ją wyłowić. Zresztą, zobaczcie sami: 

Złoty Bankier jest swego rodzaju Oskarem branży finansowej, a statuetka ma zarówno wartość symboliczną, jak również materialną. Statuetka przeznaczona na aukcję jest zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów przez artystę rzeźbiarza. W ubiegłym roku naszą aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i menadżer m.in. Roberta Lewandowskiego. Dzięki niemu, fundację WOŚP zasiliło 11,1 tys. zł, a statuetka trafiła w ręce donatora podczas gali Złotego Bankiera.

W tym roku nie możemy być gorsi! Gala Złotego Bankiera już 24 kwietnia, a bilet na nią można zapewnić sobie już w najbliższy weekend. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest artykuł sponsorowany wyświetlany przez siedem dni na stronie Bankier.pl. Jest to szansa na dotarcie z ofertą swojego produktu, usługi lub firmy do użytkowników zainteresowanych finansami, biznesem, gospodarką i nowymi technologiami.

Zapraszamy do licytacji na stronie zloty.bankier.pl/wosp 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Złoty Bankier dla Wielkiej Orkiestry