Zmiana lidera TMS Pro Daytrader

Materiał partnera strony
11-04-2013, 00:00

100 000 zł w 3 dni na forex

Wtorek przyniósł kolejną zmianę lidera Rankingu Generalnego, którym został Barnat. Jego poniedziałkowa stopa zwrotu w wysokości 191 proc. to naprawdę imponujący rezultat.

Bernat osiągnął go dzięki agresywnej spekulacji na EURUSD oraz USDJPY.

Przez pierwszą część dnia otwierał on długie pozycje na EURUSD licząc na kontynuację trendu wzrostowego, by po południu zamknąć je i zrealizować zyski. Po krótkiej przerwie „odwrócił się” i do końca dnia grał na spadki EURUSD oraz USDJPY.

gdyż formuła konkursu, w której o kolejności decyduje średnia stopa zwrotu z 3 najlepszych dni inwestora sprawia, że każdy z uczestników ciągle ma realną szansę na wygraną.

Podobnie wygląda sytuacja nowych uczestników, którzy do końca konkursu będą z pewnością mieli jeszcze dość okazji, by sięgnąć po nagrodę główną 100 000 zł, nawet dołączając w ostatnim tygodniu rywalizacji.

Więcej informacji na konkurs.tms.plMateriał partnera cykluWczorajszy wieczór i publikacja protokołu z posiedzenia FOMC również wpłynęły na kształt rankingów. Zmian będzie więcej,

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera strony

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zmiana lidera TMS Pro Daytrader