Zmiana prezesa Commercial Union Polska

01-02-2007, 20:35

31 marca zmieni się prezes grupy Commercial Union Polska. Zbigniewa Andrzejewskiego, który przechodzi na emeryturę, zastąpi Adam Uszpolewicz - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

31 marca zmieni się prezes grupy Commercial Union Polska. Zbigniewa Andrzejewskiego, który przechodzi na emeryturę, zastąpi Adam Uszpolewicz - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

Wcześniej, 12 lutego br., Uszpolewicz obejmie stanowisko wiceprezesa grupy CU Polska. Po przejściu Uszpolewicza na stanowisko prezesa, Andrzejewski pozostanie w Commercial Union do końca br. i będzie doradzał swemu następcy.

Uszpolewicz ma 41 lat i jest dyrektorem w PricewaterhouseCoopers w Polsce. Wcześniej pracował m.in. w GE Capital i Cigna, także w Londynie i Luksemburgu. Ukończył studia ekonomiczne i anglistykę na Uniwersytecie w Kopenhadze.

Andrzejewski pracował dla CU od 1997 r. CU Polska jest częścią grupy Aviva. Wartość aktywów zarządzanych przez grupę CU Polska wynosi 45 mld zł i obsługuje ok. 3 mln klientów rocznie.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zmiana prezesa Commercial Union Polska